Konferencja i wędkowanie? Połączenie idealne - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Konferencja i wędkowanie? Połączenie idealne

Konferencja i wędkowanie? Połączenie idealne

Fot. www.ranchopodbocianem.pl

Łowienie ryb to niezwykle relaksująca i odprężająca forma spędzania czasu, która w malowniczym otoczeniu Rancha Pod Bocianem nabiera wyjątkowego charakteru. Tym bardziej, że złowioną własnoręcznie rybę można od razu przyrządzić i grillować podczas imprezy na świeżym powietrzu.
Rancho pod Bocianem zlokalizowane pod Warszawą (niedaleko Tarczyna) posiada swoje własne łowisko, które udostępnia gościom Hotelu na czas imprez firmowych na świeżym powietrzu. Łowisko stanowi spokojny akwen z karpiami, położony w urokliwym otoczeniu przyrody i zapewniający cudowny odpoczynek na łonie natury. Wędkarstwo od lat stanowi jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu na łonie natury. Pozwala odpocząć, zrelaksować się, zapomnieć o problemach codzienności i zebrać myśli. To idealny sposób na oczyszczenie umysłu z daleka od wielkich aglomeracji. Właśnie dlatego goście Rancha pod Bocianem tak chętnie spędzają czas nad łowiskiem.

Łowisko należące do Hotelu to jest wprost idealnym miejscem do przeprowadzania zawodów dla firm, dużych korporacji lub grup zawodowych. To trzy połączone jeziorka, obfitujące w stanowiska wędkarskie. Odbywają się tu krótkie kursy wędkowania na spławik, które prowadzi aktor Olin Gutowski. Dla celów szkoleniowych najlepszym wyborem jest most położony nad środkowym akwenem. Każdego roku urządzane są tu również Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza organizowane przez Laurę Łącz.

Przez cały okres istnienia łowiska obiekt miał przyjemność gościć tutaj wiele znakomitych osobowości. Łowisko odwiedzili między innymi: Marian Opania, Olaf Lubaszenko, Maciej Damięcki, Emilian Kamiński, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Daukszewicz, Olin Gutowski i wielu innych znanych i lubianych Gości.

Architektura znajdująca się wokół łowiska wykonana jest z drewna pozyskanego z okolicznych lasów. Teren wokół obiektu jest pięknie wyrzeźbiony i bardzo dobrze utrzymany, dzięki czemu pięknie się prezentuje i przyciąga coraz większe rzesz gości. Wszystkich zainteresowanych połączeniem konferencji z emocjonującym turniejem wędkarstwa lub spokojnym łowieniem w malowniczym otoczeniu przyrody serdecznie zapraszamy!
Data publikacji: 26.07.2016

 
Zobacz również

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

3-gwiazdkowy Hotel Metropol mieści się w XVIII w. budynku, oferując przy tym nowocześnie urządzone wnętrza. Może [..]

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park 59 to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To miejsce, w którym przekonasz się na własnej skórze, ż [..]

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy Sp.j. zrealizuje każde zlecenie związane z eventami biznesowymi w [..]

Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Na zakończenie wakacji w Warszawie odbył się Runmageddon. To wyjątkowe wydarzenie, które zwiastuje koniec ery nu [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewarszawa.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl