IT Career Summit 2016 - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
IT Career Summit 2016

IT Career Summit 2016

Fot. www.pixabay.com

Już 8 września 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie, przy ulicy Ks. J. Poniatowskiego 1 odbędzie się III edycja IT Career Summit – informatycznych targów pracy. Weź udział i postaraj się o karierę marzeń! Serdecznie zapraszamy!
Już we wrześniu, na Stadionie Narodowym po raz trzeci gościć będą największe firmy z branży IT, które aktywnie poszukują nowych pracowników. Jeśli zależy Ci na ciekawej pracy i pasjonującej karierze zawodowej koniecznie odwiedź Strefę Kariery IT i zaprezentuj firmom swoje kompetencje zawodowe. Być może to właśnie Ciebie szukają!

Poprzednie edycje targów okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, dlatego organizatorzy kontynuują tradycję. * września 2016 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, uczestnicy targów będą mieli okazję poznać kluczowych Pracodawców w Polsce osobiście. Jeżeli szukasz pracy, jesteś specjalistą w branży IT, szukasz nowych wyzwań zawodowych, chcesz nieustannie się rozwijać, zależy Ci na kreowaniu własnej wojej ścieżki kariery - koniecznie weź udział w targach. Dzięki nim dokładnie otrzymasz aktualne oferty pracy z rynku IT, poznasz nowych ludzi z branży, nawiążesz przyjaźnie i owocne w przyszłości kontakty biznesowe. Nie możesz tego przegapić!

Gościem Specjalnym imprezy będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej poprowadzi wykład motywacyjny "Znajdź Siłę". W programie konferencji przewidziano także inne interesujące wystąpienia ekspertów z branży informatycznej, a także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid. Dla zainteresowanych udostępniona zostanie Strefa 3D oraz Strefa Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami!

Do udziału w tegorocznych targach pracy IT gorąco zapraszamy nie tylko doświadczonych informatyków, ale również młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w branży. Jeśli więc jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, koniecznie weź udział w IT Career Summit - 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowym.

Zgłoś bezpłatny udział w targach! Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa
Pamiętaj, że udział w IT Career Summit to także korzyści dla Pracodawców. Organizatorzy wydarzenia dają możliwość nawiązania owocnej współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT. Dają też szansę zaprezentowania aktualnych ofert pracy licznej grupie branżowych profesjonalistów.

Serdecznie zachęcamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału w evencie za pośrednictwem strony internetowej: www.itcareersummit.pl/warszawa

Strona internetowa wydarzenia: www.itcareersummit.pl/warszawa

IT Career Summit 2016 - strefa kariery IT. Widzimy się już 8 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie!
Data publikacji: 01.09.2016

 
Zobacz również

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

3-gwiazdkowy Hotel Metropol mieści się w XVIII w. budynku, oferując przy tym nowocześnie urządzone wnętrza. Może [..]

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park 59 to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To miejsce, w którym przekonasz się na własnej skórze, ż [..]

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy Sp.j. zrealizuje każde zlecenie związane z eventami biznesowymi w [..]

Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Na zakończenie wakacji w Warszawie odbył się Runmageddon. To wyjątkowe wydarzenie, które zwiastuje koniec ery nu [..]

 
konferencje - brak obiektów konferencyjnych

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewarszawa.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl