Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy - brak obiektów konferencyjnych

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Fot. www.pixabay.com

Na zakończenie wakacji w Warszawie odbył się Runmageddon. To wyjątkowe wydarzenie, które zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych dając uczestnikom w zamian fantastyczne emocje i naprawdę ekstremalne wrażenia.
Tereny Zalewu Bardowskiego na warszawskim Targówku stały się areną kolejnej edycji Runmageddonu. Gęste zarośla, błoto, las, piaszczysta plaża i oczywiście całe mnóstwo bardzo wymagających przeszkód - to okoliczności, z którymi mierzyli się pasjonaci ekstremalnego biegania. Taki sposób na świętowanie zakończenia wakacji wybrało niemal 4 000 osób z całej Polski, którzy przez dwa dni walczyli ze zmęczeniem na trasach formuły Rekrut i Intro.

Runmageddon to zdecydowanie największy cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody w naszym kraju. Organizatorami imprezy są Fundacja Runmageddon oraz firma Extreme Events. To wydarzenie nastawione na wysoki wysiłek fizyczny, połączony z dobrą zabawą i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnicy biegu nie tylko biedną naprzód, ale również wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, podciągają się, a także mierzą z wodą i ogniem. Imprezy Runmageddonu odbywają się w formułach Intro (3 km i +15 przeszkód), Rekrut (6km i +30 przeszkód), Classic (12km i + 50 przeszkód) oraz Hardcore (21km i +70 przeszkód).

Cechą, która najbardziej wyróżnia Runnmageddon pośród innych biegów przeszkodowych jest wysoka gęstość rozmieszczenia przeszkód na trasie oraz ogromna pomysłowość w kwestii ich budowania. To właśnie Runmageddon jako pierwszy w Europie zorganizował we wrześniu 2015 roku nocny bieg przeszkodowy. W maju 2016 roku zorganizował Górski Festiwal Runmageddonu, podczas którego w przeciągu 3 dni odbyły się 4 ekstremalne biegi, w tym jeden rozgrywany po raz pierwszy na świecie bieg w formule ULTRA, oznaczający ponad 44km i ponad 140 przeszkód!

W sobotę o godz. 8:30 jako pierwsi na trasę Runmagedonu wyruszyli uczestnicy Rekruta. Ich zmagania rozgrywały się w gęstych zaroślach, lesie i na piaszczystej plaży Zalewu Bardowskiego. Uczestnicy musieli pokonać 6 kilometrowy dystans po trudnym i uciążliwym terenie, co zdecydowanie nie było dla nich łatwe. Dodatkowo po drodze musieli pokonać 30 wymagających przeszkód. Na zawodników czekały między innymi: Indiana Jones XXL, czyli szaleństwo na linie zakończone skokiem do basenu i orzeźwiającą kąpielą wodną, zasieki lodowe oraz ćwiczenia na wypadek ataku zombie. Po zakończeniu tekstu siły i wytrzymałości fizycznej zawodnicy poddani zostaną testom na inteligencję oraz testom ze znajomości bardzo trudnych słów!

O godzinie 15:00 wystartował Runmageddon Intro, w którym liczy się głównie radość, jaką daje wysiłek fizyczny związany z bieganiem. To bieg 3 kilometrowym dystansie, bez ekstremalnych przeszkód, bez wysokich ścian, zasieków i lin, za to z mnóstwem błota i wody. Każdy uczestnik biegu Intro dociera do mety z uśmiechem!

To będzie wspaniałe, wyjątkowo ekstremalne zakończenie wakacji w stolicy! Chcemy, aby blisko 4000 uczestników naszego dwudniowego eventu otrzymało od nas potężną dawkę adrenaliny! Na trasie biegu przygotowaliśmy wszystko to, co fani biegów przeszkodowych lubią najbardziej. Będzie więc dużo wody i błota, gęste zarośla i piaszczysta plaża oraz wiele przeszkód, zarówno naturalnych jak i tych przygotowanych specjalnie przez nas. Przez dwa dni będziemy testować siłę i charakter uczestników na Runmageddonie Rekrut, jak i beztrosko taplać się błocie i pokonywać przeszkody "na wesoło" podczas Runmageddonu Intro. Przygotowaliśmy również wiele atrakcji dla kibiców, którzy przyjdą dopingować zawodników. W czasie gdy uczestnicy będą na trasie biegu, kibice mogą się sprawdzić na 25 metrowej ściance wspinaczkowej lub na największym w Europie dmuchanym torze przeszkód. Czeka nas więc wiele świetnej zabawy i już teraz serdecznie zapraszam nad Zalew Bardowskiego!" – mówi Patrycja Kuś, dyrektor Runmageddonu Warszawa.

Należy pamiętać, że Runmageddon to nie tylko impreza dla największych twardzieli. Poprzednie edycje tego wydarzenia udowadniają, że coraz w zabawie biorą udział dzieci. Dla najmłodszych to fantastyczna okazja by bawić się w pokonywanie przeszkód. Co roku organizatorzy przygotowują więc mniejszą wersję wyścigu, przeznaczoną dla najmłodszych. Runmageddon KIDS skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Muszą oni pokonać trasę o długości około 1 km, a także 10 przeszkód. To świetna forma spędzania wolnego czasu, dzięki której dzieci oderwą się od komputerów i poprawią swoją sprawność fizyczną.

Runmageddon każdego roku bardzo chętnie angażuje się w przeróżne akcje charytatywne i wiele razy podczas swoich imprez zbierał fundusze na takie właśnie cele. Tym razem wspólnie z Fundacją „Zdążyć z Pomocą" zbierane są środki na leczenie Asi, cierpiącej na ostre wirusowe zapalenie mózgu. Wielkim marzeniem Asi jest ukończenie w przyszłości pełnego Runmageddonu, do czego potrzebuje jeszcze więcej sił i ciężkiej pracy rehabilitacyjnej.
Data publikacji: 13.10.2016

 
Zobacz również

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

3-gwiazdkowy Hotel Metropol mieści się w XVIII w. budynku, oferując przy tym nowocześnie urządzone wnętrza. Może [..]

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park 59 to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To miejsce, w którym przekonasz się na własnej skórze, ż [..]

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy Sp.j. zrealizuje każde zlecenie związane z eventami biznesowymi w [..]

Warsaw Games Week 2016

Warsaw Games Week 2016

Wszystkich pasjonatów gier komputerowych, geeków, pracowników branży e-sport i graczy w każdym wieku serdecznie [..]

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Polecamy obiektywoj.
Konferencje, integracja
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY m.nazwa collate utf8_polish_ci' at line 1

Województwo - inne miejscowości:

Logo
www.konferencjewarszawa.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl