Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy - 420 obiektów konferencyjnych

www.konferencjewarszawa.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Ekstremalny wysiłek na zakończenie wakacji w stolicy

Fot. www.pixabay.com

Na zakończenie wakacji w Warszawie odbył się Runmageddon. To wyjątkowe wydarzenie, które zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych dając uczestnikom w zamian fantastyczne emocje i naprawdę ekstremalne wrażenia.
Tereny Zalewu Bardowskiego na warszawskim Targówku stały się areną kolejnej edycji Runmageddonu. Gęste zarośla, błoto, las, piaszczysta plaża i oczywiście całe mnóstwo bardzo wymagających przeszkód - to okoliczności, z którymi mierzyli się pasjonaci ekstremalnego biegania. Taki sposób na świętowanie zakończenia wakacji wybrało niemal 4 000 osób z całej Polski, którzy przez dwa dni walczyli ze zmęczeniem na trasach formuły Rekrut i Intro.

Runmageddon to zdecydowanie największy cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody w naszym kraju. Organizatorami imprezy są Fundacja Runmageddon oraz firma Extreme Events. To wydarzenie nastawione na wysoki wysiłek fizyczny, połączony z dobrą zabawą i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnicy biegu nie tylko biedną naprzód, ale również wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, podciągają się, a także mierzą z wodą i ogniem. Imprezy Runmageddonu odbywają się w formułach Intro (3 km i +15 przeszkód), Rekrut (6km i +30 przeszkód), Classic (12km i + 50 przeszkód) oraz Hardcore (21km i +70 przeszkód).

Cechą, która najbardziej wyróżnia Runnmageddon pośród innych biegów przeszkodowych jest wysoka gęstość rozmieszczenia przeszkód na trasie oraz ogromna pomysłowość w kwestii ich budowania. To właśnie Runmageddon jako pierwszy w Europie zorganizował we wrześniu 2015 roku nocny bieg przeszkodowy. W maju 2016 roku zorganizował Górski Festiwal Runmageddonu, podczas którego w przeciągu 3 dni odbyły się 4 ekstremalne biegi, w tym jeden rozgrywany po raz pierwszy na świecie bieg w formule ULTRA, oznaczający ponad 44km i ponad 140 przeszkód!

W sobotę o godz. 8:30 jako pierwsi na trasę Runmagedonu wyruszyli uczestnicy Rekruta. Ich zmagania rozgrywały się w gęstych zaroślach, lesie i na piaszczystej plaży Zalewu Bardowskiego. Uczestnicy musieli pokonać 6 kilometrowy dystans po trudnym i uciążliwym terenie, co zdecydowanie nie było dla nich łatwe. Dodatkowo po drodze musieli pokonać 30 wymagających przeszkód. Na zawodników czekały między innymi: Indiana Jones XXL, czyli szaleństwo na linie zakończone skokiem do basenu i orzeźwiającą kąpielą wodną, zasieki lodowe oraz ćwiczenia na wypadek ataku zombie. Po zakończeniu tekstu siły i wytrzymałości fizycznej zawodnicy poddani zostaną testom na inteligencję oraz testom ze znajomości bardzo trudnych słów!

O godzinie 15:00 wystartował Runmageddon Intro, w którym liczy się głównie radość, jaką daje wysiłek fizyczny związany z bieganiem. To bieg 3 kilometrowym dystansie, bez ekstremalnych przeszkód, bez wysokich ścian, zasieków i lin, za to z mnóstwem błota i wody. Każdy uczestnik biegu Intro dociera do mety z uśmiechem!

To będzie wspaniałe, wyjątkowo ekstremalne zakończenie wakacji w stolicy! Chcemy, aby blisko 4000 uczestników naszego dwudniowego eventu otrzymało od nas potężną dawkę adrenaliny! Na trasie biegu przygotowaliśmy wszystko to, co fani biegów przeszkodowych lubią najbardziej. Będzie więc dużo wody i błota, gęste zarośla i piaszczysta plaża oraz wiele przeszkód, zarówno naturalnych jak i tych przygotowanych specjalnie przez nas. Przez dwa dni będziemy testować siłę i charakter uczestników na Runmageddonie Rekrut, jak i beztrosko taplać się błocie i pokonywać przeszkody "na wesoło" podczas Runmageddonu Intro. Przygotowaliśmy również wiele atrakcji dla kibiców, którzy przyjdą dopingować zawodników. W czasie gdy uczestnicy będą na trasie biegu, kibice mogą się sprawdzić na 25 metrowej ściance wspinaczkowej lub na największym w Europie dmuchanym torze przeszkód. Czeka nas więc wiele świetnej zabawy i już teraz serdecznie zapraszam nad Zalew Bardowskiego!" – mówi Patrycja Kuś, dyrektor Runmageddonu Warszawa.

Należy pamiętać, że Runmageddon to nie tylko impreza dla największych twardzieli. Poprzednie edycje tego wydarzenia udowadniają, że coraz w zabawie biorą udział dzieci. Dla najmłodszych to fantastyczna okazja by bawić się w pokonywanie przeszkód. Co roku organizatorzy przygotowują więc mniejszą wersję wyścigu, przeznaczoną dla najmłodszych. Runmageddon KIDS skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Muszą oni pokonać trasę o długości około 1 km, a także 10 przeszkód. To świetna forma spędzania wolnego czasu, dzięki której dzieci oderwą się od komputerów i poprawią swoją sprawność fizyczną.

Runmageddon każdego roku bardzo chętnie angażuje się w przeróżne akcje charytatywne i wiele razy podczas swoich imprez zbierał fundusze na takie właśnie cele. Tym razem wspólnie z Fundacją „Zdążyć z Pomocą" zbierane są środki na leczenie Asi, cierpiącej na ostre wirusowe zapalenie mózgu. Wielkim marzeniem Asi jest ukończenie w przyszłości pełnego Runmageddonu, do czego potrzebuje jeszcze więcej sił i ciężkiej pracy rehabilitacyjnej.
Data publikacji: 13.10.2016

 
Zobacz również

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

Wygodny Hotel Metropol w centrum Warszawy

3-gwiazdkowy Hotel Metropol mieści się w XVIII w. budynku, oferując przy tym nowocześnie urządzone wnętrza. Może [..]

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park w Warszawie

Extreme Park 59 to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To miejsce, w którym przekonasz się na własnej skórze, ż [..]

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Odważne pomysły, duże doświadczenie

Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy Sp.j. zrealizuje każde zlecenie związane z eventami biznesowymi w [..]

Warsaw Games Week 2016

Warsaw Games Week 2016

Wszystkich pasjonatów gier komputerowych, geeków, pracowników branży e-sport i graczy w każdym wieku serdecznie [..]

 
konferencje Warszawa - 420 obiektów konferencyjnych

Czecha 10, Warszawa

www.arkadiaroyal.pl

Sal konferencyjnych:5

Miejsc noclegowych:80

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Szmaragdowa Pokaż salę- 16 24 15
Bursztynowa Pokaż salę- 25 30 20
Lustrzana Pokaż salę- 60 70 40
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

Pl. Powstańców Warszawy 2, Warszawa

www.gromada.pl/hotelwarszawa-centrum

Sal konferencyjnych:5

Miejsc noclegowych:580

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Malwa Pokaż salę 50 80 120 40
Stokrotka Pokaż salę 40 60 80 40
Konwalia Pokaż salę 25 36 70 26
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale
Hotel znajduje się w samym centrum miasta i posiada liczne grono stałych gości z kraju i z zagranicy - już od ponad 40 lat służy mieszkańcom stolicy oraz gościom przyjeżdżającym w celach turystycznych i biznesowych. Obiekt zlokalizowany w samym centrum Warszawy, w sąsiedztwie najciekawszych i najpiękniejszych miejsc stolicy, m.in. Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Muzeum Narodowego. Daje to możliwość łączenia interesów ze zwiedzaniem miasta oraz odpoczynkiem.

Aleje Jerozolimskie 134, Warszawa

www.twoje-eurocentrum.pl

Sal konferencyjnych:4

Miejsc noclegowych:0

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Słońce Pokaż salę 32 32 80 24
Ziemia Pokaż salę 24 32 80 24
Słońce i Ziemia Pokaż salę 200 48 120 48
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, Warszawa

www.pgenarodowy.pl

Sal konferencyjnych:11

Miejsc noclegowych:0

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Galeria Pokaż salę 1000 800 1500 600
Galeria A Pokaż salę 500 400 750 300
Galeria B Pokaż salę 500 400 750 300
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa

www.warszawacourtyard.pl

Sal konferencyjnych:15

Miejsc noclegowych:375

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Balowa Pokaż salę 250 220 450-
Sala Balowa 1, 2, 3, 4 Pokaż salę 80 50 110 38
Sala Balowa 1+2+3 Pokaż salę 240 150 330-
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Żwanowiecka 20, Warszawa

www.hotelboss.pl

Sal konferencyjnych:16

Miejsc noclegowych:280

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Sosnowa Pokaż salę 110 100 160 70
Sala Koralowa Pokaż salę- 14 20 16
Sala Lustrzana Pokaż salę- 16 20 15
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

ul. Ks. Trojdena 4, Warszawa

www.ibib.waw.pl

Sal konferencyjnych:6

Miejsc noclegowych:31

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Aula Pokaż salę-- 300-
Wykładowa Pokaż salę-- 90-
Konferencyjna Pokaż salę- 24 55 40
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale
Zapewniamy - organizację konferencji - obsługę techniczną - obsługę cateringową Oferujemy również filmową i fotograficzną rejestrację konferencji na życzenie klienta.

ul. Grzybowska 63, Warszawa

warsaw.hilton.com

Sal konferencyjnych:17

Miejsc noclegowych:528

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Warsaw Hall Pokaż salę 1080 994 1600-
Warsaw Hall I Pokaż salę 360 350 580 88
Warsaw Hall II Pokaż salę 120 120 200 40
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale
Pierwszy w Polsce Hotel sieci Hilton znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej, w sercu dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części stolicy. Hotel posiada 314 komfortowych i eleganckich pokoi i apartamentów, rozmieszczonych na 22 piętrach nowoczesnego budynku. Do dyspozycji Gości oddajemy restaurację MEZA, specjalizującą się w kuchni międzynarodowej, PISTACCIO Lobby Bar & Lounge oraz dwupoziomowy bar AXIS – nowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy. Sale konferencyjne mogą pomieścić w (...)

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * . . dostępne 8 obiektów pokaż

* * * . . . dostępne 7 obiektów pokaż

* * . . . . dostępny 1 obiekt pokaż

Warto zobaczyć

Królikarnia

Królikarnia

Królikarnia jest Oddziałem Muzeum Narodowego w Warszawie. Królikarnia to: Pałac wzorowany na renesansowej rezydencji Villa Rotonda pod Vincenzą Kuchnia, dla której inspiracją był grobowiec Cecylii Mettelli w Rzymie park w stylu angielskim - a w nim Park Rzeźby

więcej Zobacz więcej

Polecamy obiektywoj. mazowieckie

Hotel Lord****

Hotel Lord****

Warszawa

Sal konferencyjnych11

Miejsc noclegowych160

więcej Zobacz więcej

Hotel Gromada Centrum Warszawa

Hotel Gromada Centrum Warszawa

Warszawa

Sal konferencyjnych5

Miejsc noclegowych580

więcej Zobacz więcej

Hotel Metropol

Hotel Metropol

Warszawa

Sal konferencyjnych2

Miejsc noclegowych420

więcej Zobacz więcej

Konferencje, integracja

Województwo mazowieckie - inne miejscowości:

, Baboszewo, Badów Górny, Banice Nowe, Baniocha, Bartniki, Belsk Duży, Biała, Białobrzegi, Białobrzegi k/Warszawy, Błonie, Bobrowiec, Brwinów, Chlewiska, Chyliczki, Chynów, Ciechanów, Czerwińsk nad Wisłą, Czosnów, Dębe Wielkie, Długosiodło, Garwolin, Gąbin, Goworowo, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki Książenice, Grójec, Jabłonna, Jachranka, Jadwisin, Janki, Józefów, Józefów k/Otwocka, Kajetany, Kępa k/Sochocina, Klaudyn, Klęka/Środy Wlkp, Kołbiel, Konstancin, Konstancin - Jeziorna, Korczew nad Bugiem, Kowala, Kozienice, Kruki, Leszno, Lesznowola, Liw, Łacha, Łąck, Łochów, Łomianki, Łuszyn, Marki, Michałowice, Międzylesie, Miętne, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Modlin, Mory, Mszczonów, Murzynowo, Nadarzyn, Naruszewo, Nasielsk, Nieporęt, Nowe Miasto n/Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Obory, Okuniew, Olszewnica Nowa, Osieck, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Osuchów, Otrębusy, Otwock, Otwock Wielki, Ożarów Mazowiecki, Paprotnia, Piaseczno, Płock, Płońsk, Podkowa Leśna, Pomiechówek, Popowo Kościelne, Poświętne, Pruszków, Przypki, Przysucha, Pułtusk, Radom, Radziejowice, Raszyn, Rusiec, Sanniki, Sarnaki, Serock, Sękocin Stary, Siedlce, Siennica, Sierpc, Sobienie Jeziory, Sobolew, Sochaczew, Sterdyń, Szczawin Kościelny, Szydłowiec, Święcice, Tarczyn, Teresin, Tłuszcz, Trębki Nowe, Turzyn, Warka, Warszawa, Warszawa, Warszawa, Warszawa (Lesznowola), Węgrów, Wiązowna, Wiązowna - Warszawa, Wieniawa, Wilga, Wiśniew, Wolanów, Wołomin, Wyszków, Zakroczym, Ząbki, Zdunowo, Zegrze, Zegrze Południowe, Zegrze Północne, Zielonka, Żabia Wola, Żelechów, Żyrardów,
Logo
www.konferencjewarszawa.com
copyright 2013/2014
Tel: 022 616 06 14; 022 616 06 15 fax: 022 616 07 07
Mail: info1@salekonferencyjne.pl